Další úpravy

Další úpravy

 

P.Shine

je přírodní technika úpravy nehtů, při které se do nehtů vmasíruje pasta, která je složená z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky, která se těží v japonském moři. Na nehet se tato pasta nanáší speciální leštičkou z jelenicové kůže a poté se zalešťuje do nehtu speciálním pudrem. Tato manikúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, nehty posiluje a obohacuje o důležité vitamíny. Díky této péči se nehty nelámou, netřepí, krásně se lesknou a působí upraveně. Velice vhodné i pro muže, kteří si zakládají na upravených rukách. Doporučené obnovení je po cca 3 týdnech.

 

Základní cena P.Shine je 290 Kč

 

 

Francouzská manikúra

je synonymem pro krásný, jednoduchý a přirozený styl úpravy nehtů. Vypadá velmi pěkně a ruce působí pěstěným dojmem. Proto se stává stále oblíbenější, ať už na umělých či přírodních nehtech.

 

 

Pánská manikúra

Přesvědčte také své muže k pravidelné péči o ruce a nehty. U mužů stále přetrvává představa, že pěstěné ruce a nehty jsou výhradně výsadou žen. Mé studio však stále častěji navštěvují také muži, kteří dbají o svůj zevnějšek a dámy to u nich umí ocenit.

 

 

Parafínový zábal

patří mezi velmi oblíbený program. Svou neprodyšností a teplotou zlepšuje prokrvení a pocení kůže. Změkčuje kůži a zvyšuje tonus (napětí). Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou.

 

Základní cena parafínového zábalu je 100 Kč

 

 

 

Permanentní lakování nehtů - Soak Off Gel od Magnetic

 

Vhodné na ruce i na nohy

 

Barevné Soak Off gely jsou skvělým řešením pro rychlý permanentní barevný design.

 

Soak-Off gely jsou určeny pro krátké přírodní nehty nebo prodloužené na tip. Permanentní náhrada klasického barevného lakování bez zpevnění nehtu. Barevný UV lak vydrží 10-14dní, podle rychlosti odrostu.

Tyto řídké barevné gely-laky jsou poměrně pružné a velmi dobře a rovnoměrně kryjí i ve slabé vrstvě. Stará modeláž se odstraňuje klasicky opilováním nebo odmočením v uvolňovači. Gel se poté snadno odloupne od přírodního nehtu.

 

  - ihned suché po aplikaci

  - tenká výborně kryjící vrstva

  - na nehtech vydrží až několik týdnů

  - rychlá aplikace na přírodní i gelové nehty

  - pro krátké i dlouhé nehty

  - trendové i klasické barvy nebo čiré provedení

 

Cena permanentního lakování Soak Off Gel od Magnetic je 580,- Kč.

 

Permanentní lakování nehtů - gellak BrillBird 500,- Kč.